•  

  • test

O nas

Remer – solidny wykonawca!

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Remer! Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w branży usług remontowych i wykończeniowych.

Profesjonalne usługi wykończeniowe

Wykonujemy szeroki zakres prac począwszy od usług malarskich i glazurniczych, po usługi elektryczne. Realizujemy zlecenia na pojedyncze prace remontowe, jak również generalne remonty, obejmujące przestawienie ścian działowych, czy zmianę funkcji pomieszczeń.

Współpracujemy z architektami wnętrz, dzięki czemu wykończone mieszkania i domy są komfortowe i funkcjonalne.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Rawa Mazowiecka. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw z całej Polski. Podejmujemy się także współpracy z firmami budowlanymi jako podwykonawcy.

Przez lata działalności zrealizowaliśmy setki zleceń, zyskując szerokie grono zadowolonych Klientów. Osoby, które skorzystały z naszych usług polecają nas jako firmę solidną i godną zaufania. Ich opinia jest dla nas najważniejsza, ponieważ stanowi najbardziej wiarygodne źródło informacji dotyczące jakości naszych prac.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

img (5)

Dlaczego warto wybrać Remer? 

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego zlecenia realizujemy solidnie i rzetelnie, z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy elastyczni i terminowi – prace przeprowadzamy w terminie dogodnym dla Klienta i czasie określonym w umowie. Zapewniamy atrakcyjne, niskie ceny. Udzielamy gwarancji na każdą usługę.

 

Logo